Kurumsal

G.B. Metal Rubber, Çalı Sanayi Bölgesinde 4500 m2 kullanım alanlı fabrikasında, Renault, Fiat, Peugeot, Skoda, Opel, VW ve diğer binek araçlara ait titreşim önleyici takoz, körük, burç ve benzeri parçaların üretimini yapıp ulusal ve uluslar arası pazara yine kendi markası olan G.B. Made in TÜRKİYE markası ile sunmaktadır.

Geniş makine parkı ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, üretimde kullandığı hamuru ve kalıpları en son teknoloji ile kendi bünyesinde tasarlayıp üretimini yapmaktadır. Üretimini yaptığı tüm parçaların istenilen speclere uygunluğunu yine kendi laboratuarlarında test edip onaylamaktadır.

Bu yönü ile üretim yaptığı tüm ürünlerde istenilen standartlara ulaştığı gibi, bünyesinde tüm meslek gruplarından kalifiye personelleri bir arada buluşturarak sektörün öncü firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Firmamız ISO 9001:2008 Kalite Sistemi Belgesine sahip olup üretimin her safhasında istenilen standartı profesyonel bir şekilde uygulamaktadır.

BODUROĞLU OTOMOTİV San. ve Tic. Ltd. Şti. 1977 yılında otomotiv sektöründe ana ve yan sanayi firmaları ile yurt geneline yayılmış toptancı ve perakendeci firmalar için kauçuk ve kauçuk & metal parçalar üretmek için kurulmuştur.

1993 yılından itibaren G.B. markamız büyük oranda yurtiçi pazarına yönelik üretim yaptığımız ve yüksek pazar payına sahip olduğumuz ilk ve en yaygın ticari markamız olmuştur. Aynı yıllarda kurulan KRB Metal Rubber İthalat ve İhracat firması ile yurt dışına dahitap etmeye başlayan firmamız her geçen yıl kendini yenileyerek koşar adımlarla geleceğe ilerlemektedir.

Gerek ürün çeşitliliği, gerek üretim teknolojisi ve gerek kalitesi ile yurt içinde ve yurt dışında tercih edilen firmamız tüm beklentilere cevap vermek adına 2012 yılı itibari ile GB Kauçuk Metal Plastik Ltd. Şti.’ni, FORBO Otomotiv Ltd. Şti.’ni, KRB İthalat İhracat Ltd. Şti. ve GB Hortum Sanayi Ltd. Şti.ni bünyesinde toplayarak BODUROĞLU GROUP haline gelmiştir.

BODUROĞLU GROUP bugün bulunduğu konum itibari ile 9000 m2 kapalı alan ve 150’yi aşkın kalifiye çalışanı ile tüm üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

BODUROĞLU GROUP üretiminde dünyanın en güvenilir markalarına sahip olmasına, yüksek kaliteli hammaddeleri, modern üretim teknikleri ve en gelişmiş CAD-CAM teknolojileri kullnarak tasarlanıp üretilen kalıplar ile buluşturmasına borçludur.

Bu bilincini geleceğe taşırken en etkin kalite sistemlerini firma politikası haline getirmiş olan kuruluşumuz ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesine sahip olup, hammaddenin girişinden mamulün çıkışına ve müşteriye ulaşana kadar geçen süreci etkin bir şekilde izlemektedir.

Bünyesinde barındığı şirketler grubunun getirdiği sorumluluğun bilincinde olan firmamız siz değerli dostlarımızın ve çözüm ortaklarımızın desteğiyle daha da ileriye gitmeyi palanlamaktadır.

Geçen 37 yıl boyunca gösterdiğiniz ve geleek yıllar boyunca göstereceğiniz ilgi ve alakaya teşekkür ederiz.

KRB Metal Rubber İth. İhr. Pazarlama Ltd. Şti. sektörde bulunan boşluklardan yola çıkarak Japon ve Kore yedek parça imalat sektörüne hitap eden ve aynı zamanda BODUROĞLU GROUP bünyesinde toplanmış olan firmaların uluslar arası pazarda etkin yol oynamasına yardımcı olan bir kuruluşumuzdur.

KRB Metal Rubber İth. İhr. Pazarlama Ltd. Şti. aynı zamanda KRB markasının kurucusu olup uluslar arası bir marka olma yolunda hızla ilermektedir.