KALİTE

Boduroğlu Otomotiv;  yenilikçi ve öncü üretim anlayışına paralel olarak sürekli iyileştirme çalışmaları  ile kalite sistem faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

2003 yılında ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazanmış, Ağustos 2010’da gerçekleşen yeniden belgelendirme denetimi  ile  ISO 9001:2008 revizyonuna yükseltmiştir.

 

 

 

 

 

Kaliteli ürün, zamanında sevkiyat, kabul edilebilir fiyat ile müşteri memnuniyetini arttırmak, daha iyi bir çalışma ortamı, daha çok eğitim ile çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, modern teknolojiye yatırım yapmak, her alanda sürekli iyileştirme sağlamak ve çevreye saygılı olmaktır.

Vizyonumuz
 ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi Sistemi standardının, şirketimizin her seviyede çalışanı tarafından benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak, bu doğrultuda sürekli gelişme ve iyileştirme kapsamında müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak, çevreye ve doğaya saygılı, sağlıklı, emniyetli bir çalışma ortamında çalışmalarımızı geliştirerek devam ettirmek.
 
Misyonumuz
Sektörümüzün içinde bulunduğu dinamik ve rekabetçi ortamda çağdaş yönetim ve üretim tekniklerini uygulayarak sektörümüzün en iyi firması olmak için müşteri isteklerine uygun kaliteli, hesaplı ürünleri zamanında üreterek pazarlamak.

Ürün ve hizmetlerimizin tasarım ve üretim aşamalarında çevre üzerindeki olumsuz etkilerini iş kazası risklerini engellemek, çevre, iş sağlığı ve güvenliği standartlarına uygun, sağlıklı ve ergonomik bir çalışma ortamını yaratmak kuruluşun en üst düzey yöneticisinden başlayarak tüm BODUROĞLU çalışanlarının ortak sorumluluğudur. 

Bu doğrultuda BODUROĞLU firması ve çalışanları Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında bilinçlendirilmiş olup müşteri beklentilerini de dikkate alarak çevre ve iş güvenliği konuları ile ilgili tüm ulusal ve yerel yasal gerekliliklere uymaktadır.

Çevre Yönetim Sistemi belge alma çalışmalarımız devam etmektedir.